Новости: 133

Святкування Дня Святого Миколая

В Україні існує традиція святкування Дня Святого Миколая. Це свято дає можливість українцям не відриватися від свого коріння, а для дітлахів це ще й привід отримати заслужені подарунки.

День Гідності і Свободи

21 листопада 2019 року у КДНЗ № 3 «Барвінок» пройшли заходи до Дня Гідності і Свободи.

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 11 по 15 листопада 2019 року у КДНЗ № 3 «Барвінок» пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

Відзначаємо День української писемності та мови

З метою популяризації української мови, виховання національно-патріотичної свідомості у вихованців та працівників дошкільного навчального закладу, у «Барвінку» пройшли заходи до Дня української писемності та мови.
04.11.2019

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

У період з 21.10.2019 по 25.10.2019 у дошкільному навчальному закладі пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Під час його проведення здійснено наступні заходи:

Відзначаємо День Захисника України

11 жовтня 2019 року у КДНЗ № 3 «Барвінок» пройшли заходи до Дня Захисника України. Їх мета: поглибити знання дошкільників про Україну, її народ та армію; активізувати пізнавальний інтерес дітей до історії Батьківщини, козацтва; формувати громадянську свідомість дошкільників, почуття патріотизму.

Тиждень Дошкілля у «Барвінку»

Вже кілька років працівники дошкільних навчальних закладів України відзначають 27 вересня своє професійне свято - Всеукраїнський День дошкілля. Для педагогів-дошкільників це не лише свято. Це і спілкування, і серйозна робота, і привід поміркувати та зробити висновки

День сім’ї у «Барвінку»

У теплі вересневі дні у нашому дошкільному закладі завжди проходять цікаві заходи до Дня сім’ї . Діти та дорослі беруть участь у веселих іграх, художніх конкурсах, спортивних розвагах. Ця традиція зберігається вже багато років. Її мета – об’єднати батьків і дітей, допомогти мамам і татам під час спільної діяльності пізнати особистісні якості їхніх малюків.
19.08.2019

ЧИ БУДУТЬ ДІТЕЙ БЕЗ ЩЕПЛЕНЬ ПУСКАТИ ДО ШКІЛ І САДОЧКІВ - РОЗ’ЯСНЕННЯ ВІД МОН І МОЗ

Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації, не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями. Про це йшлося під час пресконференції в.о Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич сьогодні, 14 серпня 2019 року, у приміщенні Будинку Уряду.
21.07.2019

Літні тематичні тижні

Щоб літній період у дошкільному закладі був цікавим та корисним для дітей, педагоги проводять тематичні дні та тижні.