Педагогічний колектив

• Практичний психолог, вчитель логопед - Сердюк Ангеліна Олегівна, має повну вищу освіту, за спеціальністю «Практичний психолог», «Олігофренопедагог, логопед, вихователь дітей з вадами мовлення», спеціаліст ІІ категорії

Стаж – 8 р.  В закладі працює з 2012 р.

• Старікова Валентина Миколаївна – музичний керівник вищої категорії, закінчила Стаханівське педучилище за спеціальністю «Музичне виховання» та ЛНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Музична педагогіка і виховання». Спеціаліст вищої категорії

Стаж – 32р.  В закладі працює з 2003р.

• Сокольська Ганна Олександрівна - музичний керівник, має повну вішу освіту за спеціальністю "Музичне местецтво"

Стаж - 12 р. в закладі працює з 2013р.

Сотник Ольга Юріївна - інструктор з фізкультури, має повну вищу освіту за спеціальністю " Вчитель української мови та літератури"

Стаж 14 р. В закладі працює з 2005 року.

• Кунченко Наталія Миколаївна – вихователь, має повну вищу освіту за спеціальністю «Праця і професійне навчання».

Стаж – 26 р. В закладі працює з 2008р.

• Бузалова Ірина Миколаївна - вихователь, має неповну вищу освіту за спеціальністю «Дошкільне виховання».

​      Стаж – 30 р. В закладі працює з 1990р.

• Коморна Тетяна Семенівна  - вихователь, має неповну вищу освіту за спеціальністю «Дошкільне виховання».

Стаж – 11 р. В закладі працює з 2008р.

• Калмикова Наталія Іванівна  - вихователь, має повну вищу освіту за спеціальністю "Дошкільне виховання".

​      Стаж 19 р. в закладі працює з 2008 р.

• Бервено Олена Леонідівна - практичний психолог, має повну вищу освіту за спеціальністю «Психологія».

Стаж 11 р. В закладі працює з 2014р.

• Гузенко Ганна Василівна - вихователь, має має неповну вищу за спеціальністю «Дошкільне виховання»

Стаж 17 років. В закладі працює з 2017 року

• Руло Емма Василівна  - вихователь, має має повну вищу за спеціальністю «Дошкільна освіта», "Управління дошкільним закладом"

Стаж 4 роки. В закладі працює з 2016 року

• Гарькавець Наталія Вікторівна - вихователь, має освіту за спеціальністю «Дошкільне виховання».

Стаж – 25р. В закладі працює з 2002р.

• Костянікова Діна Миколаївна – вихователь, має  повну вищу освіту за спеціальністю  «Дошкільна освіта"

Стаж 5 р. В закладі працює з 2014 року

• Лунецька Тетяна Олексіївна-вихователь, має базову вищу освіту за спеціальністю "Вчитель трудового навчання" Стаж 1 рік. В закладі працює з 2019 року.

• Синицька Аліна Олександрівна-вихователь, має повну вищу освіту за спеціальністю "Дошкільна освіта" Стаж 4 р. В закладі працює з 2020 року.

Бікимаєва Ірина Вікторівна - вихователь, має неповну вищу освіту за спеціальністю "Дошкільне виховання"

Стаж 25 р. В закладі працює з 2020 року.

Ершова Тетяна Анатоліївна - вихователь, має базову вищу освіту за спеціальністю "Вчитель початкової школи".  Стаж 2 роки. В закладі працює з 2020 року.

Афанасьєвська Вікторія Валеріївна - вихователь, має повну вищу освіту за спеціальністю "Вчитель біології"
Стаж 6 років. В закладі працює з 2013 року.

Гарькавець Наталія Вікторівна - вихователь, має неповну вищу освіту за спеціальністю Дошкільне виховання"
Стаж 26 років. В закладі працює з 2002 року.